НКРЕКП вже схаменулась від новорічної повітряної тривоги і на 30% готова підвищити тариф на воду

1
335

Напередодні нового року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила постанову про підвищення тарифів на водопостачання на 10-30% залежно від регіону на наступні пів року і відразу відхрестилася від такого рішення, пославшись на велику кількість зауважень та пропозицій до проекту рішень та на те, що повітряна тривога завадила членам комісії зосередитися на проблемі.

Але за 2,5 місяці НКРЕКП, вочевидь, звикла до повітряних тривог та збирається знову обговорити питання підвищення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Про це повідомляє НКРЕКП.

Наразі опрацьовується можливість встановлення вказаних тарифів двома етапами:

-з 1 квітня;

-з 1 липня, з урахуванням зазначених в обґрунтувальних матеріалах підходів.

«Проєкти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення були ретельно перевірені, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства. З метою стримування фінансового навантаження на споживачів, та в той же час для забезпечення їх послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості регулятором були мінімізовані витрати у структурі тарифів»,– йдеться у повідомленні.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Шо, Днепр пересох и будем качать из Рейна? Или Амазонки, Нила, Миссисипи?
    Реально уже доиграются, беспредельщики

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ