Ні “руському миру” в Дніпрі: дніпряни пікетували кінофестиваль, організований РПЦ

5
847

31 січня, в Дніпровській філармонії відкрився кінофестиваль, який організувала “Лествиця” – організація, що належить до сфери російської православної церкві. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Аби нагадати кремлівським священникам, що вони живуть в Україні та мають захищати українців, дніпровські активісти зібралися біля входу до філармонії. Зокрема, дніпряни нагадали, що поки РПЦ влаштовує кінофестиваль з “правильними фільмами” в Дніпрі, десь у Росії в тюрьмі сидить український кінорежисер Олег Сенцов.

Ні "руському миру" в Дніпрі: дніпряни пікетували кінофестиваль, організований РПЦ“Ми зібралися тут аби завадити пропагадні “руського миру” в Дніпрі зі сторони проросійських сил, а також нагадати, що поки тут йде кінофестиваль, в Росії повільно помирає наш режисер Олег Сенцов”, – зазначила активістка Людмила Шамрай.

Варто додати, що разом із священниками на фестивалі засвітилися представники проросійських політичних сил, а також молодики спортивної статури. Не виключено, що охорону філармонії під час фестивалю забезпечують члени “Іоанно-Предтеченського братства” – тітушки, якими керують московські релігійники в Дніпрі.

5 КОММЕНТАРИИ

    • дед, проплаченные холуи на фото с плакатами, удивляюсь, что среди них нет херактивного Юрка, как он проморгал такую подачку?

  1. Напомнили,что они живут в Украине и должны быть украинцами …….хочу спросить,если клетки с кроликами стоят в сарае ,где живут свиньи,кроликов мы тоже должны называть свиньями……нет русскому миру :говорят люди с русскими фамилиями,выражаясь на чистом русском языке,мальчиши плохиши-посол США-выдай им корзину печенья и банку варенья……

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ