Незалежній Україні – 25 рокiв!

1
439

 

Вельмишановні мешканці Захiдного Донбасу!Дорогі земляки! З нагоди великого Національного свята нашої державності – Дня Незалежності України, прийміть найщиріші вітання та побажання мира, єдності, добра і злагоди!

Ми святкуємо вже 25 річницю з того дня, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй прекрасній, мальовничій і чарівній українській землі.

Наші співвітчизники віками боролися за свободу і незалежність, яка, згідно рішенню Верховної ради України, настала 24 серпня 1991 року. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінко в її біографію, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавче закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, демократії, економічного зростання та культурного піднесення, вказала напрямок розвитку для значного підвищення добробуту кожного українця та входження в один ряд з самими розвиненими i демократичними країнами світу.

Останні два роки стали випробуванням для всіх нас, тестуванням на зрілість, терпіння, мужність та патріотизм. Впевнений, що разом ми подолаємо всі перешкоди, всі виклики сьогодення, відстоїмо Незалежність і цілісність держави. Україна буде процвітаючою, квітучою, могутньою країною з щасливими людьми, об`єднаними почуттям патріотизму, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості.

Дорогі земляки! Від щирого серця та усієї душі зичу вам миру, здоров`я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про наше спільне краще майбутнє окрилює вас на нові звершення в ім`я Незалежної, процвітаючої, європейської могутньої держави України. 

Зі щирою повагою

Артур Мартовицький

народний депутат України.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. В городе Червоноград, расположенном на западе Украины, в канун Дня независимости неизвестные демонтировали бронзовый герб с памятника сечевым стрельцам. Об этом во вторник, 23 августа, сообщила пресс-служба полиции Львовской области. Сечевые стрельцы — воинское формирование из украинцев в составе австро-венгерской армии в годы Первой мировой войны.
    Отмечается, что вандалы похитили герб размером 30 на 30 сантиметров и бронзовые буквы, которыми была выложена надпись «Борцам за волю Украины». Сумма ущерба устанавливается, уточнили в полиции.
    В июне в Полтаве был облит желтой краской открытый президентом Украины Петром Порошенко памятник Ивану Мазепе. Рядом с монументом осталась пустая тара из-под краски.
    Уже неоднократно в разных регионах республики были осквернены памятные знаки в честь погибших участников АТО (антитеррористической операции, так Киев называет боевые действия в Донбассе). Так, в конце мая в Полтаве разбили сразу три мемориальные доски.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ