Окупанти зрозуміли, що незабаром вони втратять Крим

0
383

Масованими ударами по мирних містах України після втрати Херсона окупанти намагаються не допустити наступу української армії на Крим, – так вважає голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

“Другий день поспіль російські окупанти гатять ракетами по Дніпропетровщині. Вчора Дніпро, сьогодні об‘єкт транспортної інфраструктури у Кривому Розі.
Навіщо?

За тиждень-два вдарять морози. Земля замерзне, ЗСУ продовжать рух вперед. Росіяни бояться, що після Херсону наступним стане Крим, який також може перетворитися для рашистів у пастку. А Крим для окупантів – сакральний, бо на його захопленні тримається путінська влада.

Тому ворог зараз руйнує наші транспортні, інфраструктурні об‘єкти, вганяє нас у блекаут, чинить терор, щоб примусити Україну почати переговори, намагається скувати Збройні сили.

Дніпропетровщина – прифронтова область, тож таких атак, як вчора і сьогодні, в нас може стати більше. До речі, не лише ракетних, а й інформаційно-психологічних.

Що робити? По-перше, зберігати спокій. По-друге, не забувати, що можливі повторні блекаути, а отже і перебої з електро- та водопостачанням протягом одного, кількох днів чи навіть тижня.

Слід запастися технічною та питною водою, продуктами, які не псуються, не забути про аптечку, ліхтарики, свічки, батарейки. Завантажте офлайн-карти на телефон. Збережіть адреси найближчих Пунктів незламності чи відділків поліції, в яких можна підзарядити телефони чи зігрітися. Заздалегідь купіть туристичну газову плиту, на якій можна приготувати їжу чи підігріти воду. Якщо ви досі цього не зробили – краще не зволікайте”, – написав Микола Лукашук на своїй сторінці у Facebook.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ