На Дніпропетровщині стартували нерестові обмеження на вилов риби до 30 червня

0
173

На водоймах Дніпропетровщини почали діяти нерестові обмеження на вилов риби. Нерест продовжуватиметься до 30 червня. Тривалість заборони відрізняється, залежно від водойми. Наприклад, у Кам’янському водосховищі – з 1 квітня до 9 червня, у Дніпровському – з 5 квітня до 13 червня. На всіх річках області та її затоках – до 20 травня.

За порушення правил – штрафи. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Під час нересту можна рибалити з берега однією вудкою на два гачки. Або спінінгом з однією штучною приманкою. І лише поза нерестовищами.

Дозволена норма вилову на добу – 3 кг риби і один трофей. Ним може бути велика рибина у максимально дозволених розмірах. Наприклад, 80-сантиметровий сом або півметрова щука.

Порушникам загрожують як штрафи, так і кримінальна відповідальність. За порушення правил рибальства розмір стягнення до 680 грн. Затятим браконьєрам, які завдали суттєву шкоду, світить штраф від 17 до 51 тис грн або обмеження волі до трьох років. А ще доведеться відшкодувати нанесені рибному господарству збитки. За кожну незаконно виловлену щуку – понад 3,4 тис грн, сома – більш ніж 5 тис, ляща – майже 1,7 тис, окуня – понад 3,1 тис, сазана – 3,7 тис.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ