Разгулявшаяся непогода на Павлоградщине оставила без света жителей пос. Литмаш, Химмаш, Бельбес

0
358

На Днепропетровщине продолжается циклон с дождями и грозами. Сложные погодные условия приводят к аварийным ситуациям на электрооборудовании. Аварии и массовые отключения электроэнергии зафиксировано в Павлоградском районе, где непогода привела к обесточиванию 6 воздушных линий 6-10 кВ.  Павлограде остались без света поселки Литмаш, Бельбес, Химмаш. Аварийные бригады ДТЭК Днепровские электросети круглосуточно восстанавливают электроснабжение в Павлоградском районе.

Об этом сообщает пресс-служба ДТЭК Днепровские электросети. 

“На разі бригади ДТЕК Дніпровські електромережі працюють у посиленому режимі та ліквідують наслідки аварій, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.

Шквальний вітер та гроза, які вирують на Дніпропетровщині, призвели до аварійних відключень на лініях електропередачі у місті Павлоград. Станом на 18 годину 15 червня найбільш постраждалим від негоди лишається Павлоградський район, де частково відключені 6 населених пунктів і близько 13 тисяч клієнтів. Через негоду постраждали декілька районів Павлограда – Литмаш, Хіммаш та Бельбес.

У зв’язку з погіршенням погоди аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилений режим та працюватимуть 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням.

Наразі відновлено роботу 2 підстанцій та знеструмлених 2 ліній 6-10 кВ. Світло повернули в будинки понад 10 тисяч жителів області.

«ДТЕК діє в інтересах України, піклується про своїх клієнтів та робить усе, аби в їхніх оселях завжди були світло та комфорт. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилене чергування та готові оперативно ліквідовувати аварії у разі потреби. Наразі 5 бригад із залученням 5 одиниць спецтехніки ліквідовують відключення у знеструмлених районах», – повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Электрики обещали восстановить полное электроснабжение домов в Павлоградском районе до конца дня 15 июня. Жители пос. Химмаш подтвердили – на утро 16 июня свет в домах есть.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ