У предпринимателей Павлоградщины неизвестные вымогают деньги

0
502

Мошенники на Павлоградщине требуют с бизнесменов деньги, представляясь налоговиками. Оказывая по телефону психологическое воздействие, мошенники, представляясь работниками налоговой инспекции, в Юрьевском районе требуют с предпринимателей  деньги за положительный результат предстоящей проверки.

Об этом сообщает отдел связей с общественностью управления информационного взаимодействия (Павлоградский регион) Главного управления ГНС в Днепропетровской области.

«Юр’ївською державною податковою інспекцією Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – Юр’ївська ДПІ) фіксуються спроби телефонного психологічного тиску шахраїв на представників діяльності з метою отримання грошових коштів.

Так, прикриваючись нібито належністю до Юр’ївської ДПІ, невідомі особи вимагають від суб’єктів господарювання перерахувати готівкові кошти на картковий рахунок для позитивного розв’язання питання стосовно нібито запланованих перевірок, чим дискредитують працівників державної служби, негативно впливають на їх ділову репутацію та честь.

Юр’ївська ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертається до платників податків бути обачними, не піддаватися на провокації. У разі виникнення вказаних ситуацій, вчинення протиправних дій від імені працівників ДПС, негайно звертатись до Національної поліції за телефоном 102», – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ