Не продай свій голос!

1
852

В кінці жовтня на території Павлоградського району пройдуть вибори до об’єднаних територіальних громад, що є важливим кроком на шляху до централізації влади. Реформа децентралізації – це те, чого зараз потребує місцеве самоврядування в Україні. Прийдешні вибори будуть ще однією нагодою оновити кадровий склад на місцях, долучивши до нього нові обличчя. Однозначно, ці зміни є позитивні!

Про те ключовою залишається проблема з проведення «брудних» виборів де використовується чорний піар, неправомірна агітація та головною гострою проблемою залишається непрямий підкуп виборців. Вдосконалюється лише сама технологія – все більшого поширення набувають форми т.зв. “легального підкупу”, до якого формально не має відношення кандидат і який дуже складно довести у судовому порядку.

Найчастіше, виборців “купують” соціальними картками і пакетами з цукром, гречкою та іншими продуктовими наборами.

Тому, вибори до об’єднаних територіальних громад є дуже важливим кроком і до них треба віднестись із повною серйозністю.

Твій голос вирішальний, не віддай владу в руки злочинців!

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Опять идет накрутка лошар. Как говаривал один вельмышановный в свое время пан”А кто тебе лоху мешает взять гречку и проголосовать за кого хочешь”. А мешает одно-тяга к халяве и отсутствие мыслительного процесса.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ