У Павлограді у форматі он-лайн відбувається обговорення щодо перейменування назвав вулиць міста. Як не дивно, чогось обговорюється варіант перейменування вул. ім. Віталія Шкуренка у вул. Каштанову.
Звісно, вул. Каштанова – це звучить набагато романтичніше, ніж вул. імені директора ПМЗ Віталія Шкуренка, людини, яка віддала чимало сил, у справі « укрепления мира во всем мире, противодействия политике наглого диктата американского империализма, его кровожадным планам и его безудержной экспансии».
Про « кровожерливі плани американського імперіалізму та його диктат» павлоградці давно забули, а пам’ять про директора ПМЗ живе досі, – абсолютна більшість тих, хто приняв участь в обговоренні, висловилися за те, щоб вул. Їм. Віталія Шкуренка залишилася на карті Павлограда. Хоча обговорення триває.
Взяти участь в електронному – голосуванні можливо у термін до 13 березня 2023 року.
Довідка: Віталій Шкуренко протягом тридцяти років ( 1965-го — 1995 рр.) керував Павлоградським механічним заводом. Під його керівництвом завод став і єдиною в країні базою зі збирання та формування БЖРК — Бойового залізничного комплексу, аналогів якому у світі немає. За ці роки на бойове чергування було поставлено 88 ракет морського, 60 шахтного та 46 залізничного базування, які забезпечували стратегічний паритет.
Да уж, америкосы типа правильные: коренных жителей америки -индейцев- загнали в резервации, негров привезли себе на плантации, поимели и вьетнам, и сирию, и афганистан. Не, не имперская страна, точно. Демократия сплошная.
рашистские гандоні продолжают гадить в бегемотике
Кацапський рогуль “анонім я” добре знає, що в коментах гавкать безпечно. Вийди гавкни на вулиці. Фраєр.
Від того, що я гавкну на вулиці, нєгри і індєйці не відчують полегшення)))