100 000 гривень штрафів навісили на тернівського невловимого Джо, котрий ганяв по вулицям на мопеді

0
599

Здавалося, що їзда на мопеді не може спричинити серйозних наслідків, якщо ти не віз на цьому мопеді гранатомет або ящик боеприпасів, або, що ще гірше,  завдав важких каліцтв пішоходу. Але й непоказні мопеди, які транспортом  народ не вважає, таять у собі велику небезпеку.

Так у Тернівці, невиправного любителя швидкої їзди позбавили права керувати транспортом на 5 років та до того ж оштрафували на 40 000 грн. Як повідомдяє Тернівський суд, обвинувачений, 06.01.2023 року 13-20 год. в м. Тернівка по вул. Харківська, керував мопедом «Bullet» без д.н.з., при цьому не маючи права керувати таким транспортним засобом, а саме був позбавлений права керувати Тернівським міським судом Дніпропетровської області від 08.12.2021 року строком на три роки, правопорушення вчинене повторно протягом року, чим порушив п. 2.1а Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Згідно з постановою Тернівського міського суду Дніпропетровської області від 08.12.2021 року, чоловіка визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 34000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на три роки.

Згідно з постановою Тернівського міського суду Дніпропетровської області від 26.05.2022 року, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 34000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на три роки без оплатного вилучення транспортного засобу.

Крім того, в письмових поясненнях зазначено про те, що він 06.01.2023 року керував мопедом «Bullet» без д.н.з. та до цього вживав пиво. Працівникам поліції він повідомив, що він не має посвідчення водія та те, що він вживав пиво. Також він погодився пройти огляд на стан сп`яніння за допомогою тесту драгер, результат 0,79 промилле.

Згідно довідки з бази ІПНП «АРМОР», вбачається, що постановою від 21.09.2022 року, на чоловіка було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20400 грн. за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 126 КУпАП.

З метою виховання громадян у духу точного та неухильного дотримання Конституції та законів України, суд постановив:

Визнати винним обвинуваченого у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 126 КУпАП. Притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 40 800 (сорок тисяч вісімсот) грн. з позбавленням права керування транспортним засобом на строк п`ять років без оплатного вилучення транспортного засобу.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ