На Дніпропетровщині викрили шахраїв, які наварили на продажі гуманітирки для внутрішньо переміщених осіб 1,3 мільйона гривень

0
376

 Нацполіція розпочала 320 кримінальних проваджень за фактами шахрайства та зловживання з гуманітарною допомогою або збором коштів для військових та переселенців. Про це повідомив Голова Національної поліції України під час участі в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Коментуючи ситуацію Ігор Клименко зазначив, що 43-м особам оголошено підозри, кілька проваджень уже направлено до суду.

«У Львівській області ми оголосили підозри ділкам, які намагалися збувати військову амуніцію через магазини і ринки. У Дніпропетровській – викрили групу на продажі гумунітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб на понад 1,3 мільйона гривень. У Рівненській області ділки продавали автомобілі, які надійшли як благодійна допомога. І відомою історією є ситуація в Тернопільській області, де благодійна організація присвоїла два мільйони гривень, які зібрали люди. Ця справа уже в суді», – розповів глава відомства.

За словами Ігоря Клименка, ділки, які наживаються на гуманітарній чи благодійній допомозі – це цинічні люди, без будь-яких моральних цінностей, які не завжди мали кримінальне минуле:

«Це внутрішні вороги України, які обкрадають громадян і наших військових. Але ми зробимо все, аби цей внутрішній ворог не підняв голову, адже ми працюємо превентивно і швидко реагуємо на кожну заяву».

Насамкінець глава відомства звернувся до громадян із проханням відразу повідомляти про будь-які факти зловживань із благодійною чи гуманітарною допомогою.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ