Наша область за темпами дорожніх робіт та якістю ямкового ремонту знаходиться на 18 місці в Україні

0
272

Причини незадовільного стану доріг у Дніпропетровській області були встановлені під час перевірки, яку ініціював керівник регіону Валентин Резніченко. Сектор з питань запобігання та виявлення корупції при ОДА перевірив ДП «Дніпропетровський облавтодор» та виявив значні порушення в його діяльності. Зібрані факти передані для подальшого розслідування правоохоронним органам.

«Зібрані факти – серйозні підстави змінити керівництво обласного автодору. Багато років у дороги «закопуються» гроші без видимого результату. Наша область за темпами дорожніх робіт та якістю ямкового ремонту знаходиться на 18 місці в Україні. Вважаю це ганьбою для Дніпропетровського облавтодору та його директора пана Костюченка», – заявив Валентин Резніченко.

Очільник регіону зазначив, що на адресу обласної адміністрації надходять масові скарги на страхітливу якість доріг.

«У нас немає недоторканних. Жоден чиновник чи група зацікавлених осіб не може розраховувати на те, що приватизували свою «хлібну» посаду назавжди. Час «відкатів» і «розпилів» минув. До тих, хто й досі цього не зрозумів, ми готові застосувати широкий комплекс «виховних» заходів, аж до кримінальної відповідальності», – роз’яснив свою позицію голова ОДА.

За словами Валентина Резніченка, ямковий ремонт автомобільних доріг традиційно вважається однією з найбільш корупційних сфер в Україні. Від цих «традицій минулого» область буде позбавлятися. «Ми закладемо нову традицію – дороги в області будуть еталоном для всієї України. Якщо для цього необхідно посадити кількох корупціонерів, ми це зробимо», – зазначив керівник регіону.

«Сьогодні я бачу злочинне небажання і повну неспроможність керівництва облавтодору займатися дорожнім господарством. З квітня йде явний і цілеспрямований зрив плану з ремонту доріг загального користування. Повністю розвалена робота в районних філіях. Гроші, які виділяються «Укравтодором» освоюються неефективно. У кожної дірки в дорожньому покритті є конкретний «автор»! Керівництво облавтодору має відповідати перед жителями області за кожну яму, в яку потрапили їх авто, за кожне погнуте колесо й понівечену підвіску… І за кожну бюджетну копійку, яка пішла «не туди». Сьогодні фінансування – не проблема. Гроші – сотні мільйонів гривень – на ремонт доріг є. Але якщо немає бажання працювати ефективно, прозоро і якісно, ми будемо вживати жорстких заходів», – заявив Валентин Резніченко.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ