Віддайте гроші: населення переплатило за комунальні послуги майже 53 млн. гривен

1
1117

Прокуратурою Дніпропетровщини розпочато кримінальне провадження відносно службових осіб Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, через дії яких населення переплатило за комунальні послуги майже 53 млн грн.

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато кримінальне провадження відносно службових осіб Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сфері комунальних послуг (НКРЕКП), за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України).

протягом 2014-2016 років жителі регіону безпідставно сплатили кошти в рахунок оплати за надані комунальні послуги на загальну суму майже 53 млн грн.

Встановлено, що вказані особи, всупереч діючого законодавства, затвердили структуру тарифу на послуги з тепловодопостачання комунальних підприємств Дніпропетровської області, з безпідставним включенням до неї інвестиційної складової, банківських послуг та завищених сум прибутку, таким чином зависивши тарифи для населення. Внаслідок таких дій протягом 2014-2016 років жителі регіону безпідставно сплатили кошти в рахунок оплати за надані комунальні послуги на загальну суму майже 53 млн грн.

Як повідомлялось раніше, за необґрунтоване завищення тарифу та послуги тепловодопостачання для населення на лаві підсудних опинилися керівники та посадовці чотирьох комунальних підприємств Дніпропетровщини: МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі», КП «Павлоградтеплоенерго», ДП «Криворіжтеплоцентраль» та КП «Кривбасводоканал».

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Очередная лажа для пэрэсичных лошар. Мы еще 100 баксов от Криворожстали не истратили, а вы нам опять хотите кучу бабла подогнать.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ