Нас зігріває щедрість ваших душ

1
566

 

Шановні жінки! Щиро вітаю Вас зі святом краси та ніжності, перших весняних квітів та лагідних посмішок – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод та бід, зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях.
Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого міста, його душа, його майбутнє – ви працюєте на виробництві, в освіті, культурі, медицині, займаєтесь громадською діяльністю. Найщиріші слова вітання хотілося б висловити жінкам – депутатам міської ради, керівникам ОСББ, головам квартальних комітетів за небайдужість та активну громадську позицію. Низький уклін жінкам – ветеранам, учасникам бойових дій, сьогоднішнім волонтерам – ви приклад мужності, самовідданості та любові до рідної землі.
Дорогі матері, дружини, доньки, сестри та колеги! Нас зігріває щедрість ваших душ, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований!
Від усієї душі бажаю вам щастя, та здоров’я, любові та радості, здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, щоб завжди була поряд надійна підтримка вірних друзів, тепло Вашої родини, а прекрасні почуття дарували натхнення для нових життєвих перемог!
Зі святом!
З повагою
міський голова А.Вершина

1 КОММЕНТАРИЙ

 1. Теплий промінь березневий
  Розбудив дзвінку весну.
  Ароматом квітів перших
  День святковий огорнув.
  Він вітання наші щирі
  Передасть всім дамам милим,
  Щоб жили в добрі і мирі
  Щоб здійснились їхні мрії,
  Щоб коханими були,
  Щоб у радості цвіли.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ