Намалюй мені дім, намалюй мені мир

0
1013

19 серпня 2017 року об 11:00 у центральному дитячому парку, відбудеться відкриття Міжнародної виставки дитячих малюнків «Мій край – мій дім».

Ідея створення даної виставки виникла у членів об’єднання ГО “Словацько-Український Центр Партнерства” під час гуманітарної місії до міста Маріуполь.

Виставка дитячого малюнку, яка відбудеться протягом двох днів 19 та 20 серпня в Павлограді, має на меті показати вплив військового конфлікту на сході України на творчість дітей. Не дивлячись на постійні бойові дії, які відбуваються в Донецькій та Луганській областях, там залишилось багато дітей, які щодня бачать всі аспекти війни. Діти, які залишились там, переважно мають серйозні проблеми зі здоров’ям, чи то фізичним, чи психологічним, але не дивлячись на це, вони намагаються сприймати щось прекрасне і відображати це в своїх малюнках.

Окрім робіт дітей зі Сходу, ви також можете переглянути малюнки маленьких закарпатців та словаків: як кожен з них бачить свій дім саме сьогодні. Ця контрастність вражає, засмучує, втім віримо, що в основному вона надихатиме кожного з глядачів на краще розуміння та сприйняття слова МИР.

– Цого року планується, що у виставці візьмуть участь 10 міст України, – пише в соцмережах переселенка і активістка у громадському житті міста Павлограду Наталя Уставицька. – В кожному місті до виставці будуть додаватися нові малюнки дітей, в тому числі внутрішньо переміщених осіб. Роботи маленьких павлоградців будуть представлені на виставці в нашому місті, а потім малюнки мандруватимуть по містах України та завітають у Словаччину.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ