4 тысячи павлоградцев уже накачали себя волшебной вакциной

0
255
Бег помогает вести здоровый образ жизни

Жизнь налаживается: во-первых, к нам точно идет тепло, во-вторых, за последние сутки в Павлограде не выявлены новые случаи заболевания COVID-19. Все-таки здоровый сон, общение с близкими и родными, умеренное потребление алкоголя и прогулки на свежем воздухе, – самое лучшее лекарство от всех болезней.

Кроме того, 4 тысячи жителей Павлограда уже укрепили свой иммунитет заграничной вакциной. Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского исполкома.

Мир, труд, май! Что еще нужно человеку для полного счастья, кроме приличной зарплаты? А здоровья в шахтерском городе становится больше.

«Станом на ранок 04.05.2021 року по місту Павлограду нових випадків захворювання на COVID-19 не зафіксовано. Всього під наглядом лікарів перебуває 598 пацієнтів, з них 53 дитини, 548 осіб лікується амбулаторно в центрі первинної медико-санітарної допомоги. З початку епідемії зафіксовано 5071 підтверджених випадків COVID-19.

Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 119 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. 112 з COVID-19, з них мешканців м. Павлограда — 50.

537 осіб з числа мешканців міста, а з них 217 дітей, є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебувають на самоізоляції під спостереженням лікарів. По нових випадках наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб.

За період епідемії 4389 осіб вилікувалось від COVID-19, 598 осіб наразі хворіє, 84 випадки смертельні.

За весь період вакцинації мобільними бригадами з вакцинації КНП «ЦПМСД м. Павлограда» щеплено 3919 осіб ».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ