Найсердечніші вітання з нагоди Дня незалежності України

2
434

Шановні земляки!
З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України – прийміть мої найсердечніші вітання. Цього року народ України святкує уже 24 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.
Зараз, як й у перші кроки незалежності, відбувається тестування для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Впевнений, що найближчим часом в Україні запанує довгоочікуваний мир та у нашій країні почнеться нова епоха – національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання. Зі святом Вас!
З повагою,
М.Пономарчук,
депутат облсовета

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Пока я воюю за твою страну, ты Паномарчук продаешь ее Путину. Вы все оппозиционый блок выродки от Януковича!

    • Привет тупое быдло. Ну во-первых-тебя никто не просил совать свой нос, куда собака свой Х. не совала. Во-вторых-ответь тупарь, с каких это пор продажный Пан ………., попал в Оппозиционный блок? Бредишь однако.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ