В 110 км от Павлограда найден автомобиль пропавшего без вести Антона Исаева

2
3735

Усиленно ведутся поиски пропавшего без вести 29 июня  Антона Исаева. В 110 км от Павлограда был обнаружен пустой автомобиль Антона. Поиски человека продолжаются.

Об этом сообщает руководитель Павлоградського поисково- спасательного кинологического отряда “Антарес” Лариса Борисенко на своей странице в Facebook.

В 110 км от Павлограда найден автомобиль пропавшего без вести Антона Исаева“1.07.2021 Павлоградський пошуково – рятувальний кінологічний загін “Антарєс” прийняв дзвінок про допомогу від родичів, зниклого безвісти 29.06.2021 мешканця с.Богданівка Павлоградського району, Ісаєва Антона.

Ми відразу долучилися до пошукових заходів. Маючи тісний контакт в роботі з поліцією та Павлоградське РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області – працюємо єдиною командою.

З вечора 1.07, згідно з об’єктивними даними (знайдений у 110 км від Павлограду автомобіль зниклого), 4 кінологічні розрахунки загону з собаками – універсалами (пошук живих людей + пошук загиблих, рештків, у тому числі – закопаних), кінолог супровіду та спеціаліст з аєропідтримки ДСНС, на транспорті поліції, виїхали на опрацювання місцевості.

Працювали, сумісно з поліцією Павлограду, Тернівки, Дніпра та Магдалинівського району з вечора 1.07 до ранку 2.07. – перевірена локація радиусом, приблизно 5км навколо знайденого авто: лісосмуги, поля.

На даний час зниклий не знайдений. Пошуки тривають, та не зупиняються ні на мить!
Будемо вдячні за інформацію що до зникнення Антона Ісаєва!
+380509410476
+380681030015″, – говорится в сообщении.

В 110 км от Павлограда найден автомобиль пропавшего без вести Антона Исаева

2 КОММЕНТАРИИ

    • Нашли последнее место геолокации телефона. Там нашли машину! Собаки прочесали место. Водитель не найден

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ