Директора «Павлоградской больницы интенсивного лечения» наградили грамотой Верховной Рады за заслуги перед народом

1
1065

Ко Дню медработника глава облсовета Николай Лукашук наградил 16 медицинских работников региона. В их числе была директор КНП «Павлоградская больница интенсивного лечения» Ирина Жицкая, которую наградили грамотой Верховной Рады Украины за заслуги перед народом.

Об этом сообщает пресс-служба Днепроблсовета.

Директора «Павлоградской больницы интенсивного лечения» наградили грамотой Верховной Рады за заслуги перед народом«Ми всі завжди захоплювались вашою віддачею в нелегкій професії, мужністю і готовністю боротись за кожного хворого. Але вже другий рік поспіль в умовах пандемії ми дивимось на вас, як на надлюдей. Ваша витримка, сила духу й жертовність вражають! Ви усвідомлюєте усі ризики, але все одно годинами й, подекуди, днями, залишаєтесь поруч зі своїми пацієнтами

Ми виділяємо кошти на підтримку медиків, які перехворіли на ковід (понад 1800 медпрацівників вже отримали гроші), оновлюємо автопарк швидких, виділяємо кошти на ремонти лікарень та відкриття амбулаторій. Цінуймо вашу працю!», — виступив із промовою очільник облради Микола Лукашук.
.
Напомним, 11 500 врачей работают в Днепропетровской в 103 медучреждениях.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ