Нацполиция просит владельцев АЗС не манипулировать ценами на топливо и не нарываться на грубость

0
452

Автозаправки работают в режиме аврала. И цены на автозаправках могут быть разные. Но разговор о сверхприбылях, с участием полицейских, может быть жестким

Нацполиция совместно с Госпродпотребслужбой проводит мероприятия по предотвращению нарушений в сфере обращения и ценообразования горючего.

Об этом сообщили в Департаменте стратегических расследований Национальной полиции.

Выворачивать карманы у сотрудников АЗС никто не будет, а ,вот, хозяев, в случае выявления признаков уголовного преступления, потянут в суд.

«З метою унеможливлення завищення цін на пальне як соціально важливу категорію товарів та використання шахрайських схем задля одержання надприбутків співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції спільно з Держпродспоживслужбою проводять комплекс відповідних заходів. Поліцейські у межах своєї компетенції здійснюють моніторинг та аналіз паливного ринку та проводять роз’яснювальну роботу з власниками та операторами заправних станцій щодо реалізації пального за відповідними цінами.

Крім того, перевіряється відповідність цін, які задекларовані на стелах чи прейскурантах АЗС, із зазначеними в фіскальних чеках. Також відпрацьовується нелегальний ринок збуту пального.

Такі заходи наразі проводяться на території всієї України. У разі виявлення порушень інформація буде направлятися до контролюючих органів для оперативного реагування. Якщо дії порушників будуть мати ознаки кримінального правопорушення, вони нестимуть кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством ».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ