Голов правления ОСМД на Днепропетровщине начинают привлекать к суду – оказывается есть за что

1
492

Все головы правления ОСМД по умолчанию находятся в группе риска. На ремонтных работах можно неплохо заработать, слегка обманув совладельцев. Но на хитрую голову всегда найдется толковый прокурор, который мимо нарушения закона не пройдет и усадит хитрого  руководителя на скамью подсудимых.

Так, на Днепропетровщине одного из глав правления ОСМД будут судить за злоупотребление полномочиями и мошенничество с финансовыми ресурсами. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

« За процесуального керівництва Нікопольської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника ОСББ за шахрайство з фінансовими ресурсами та зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки (ч.1 ст.222 та ч.2 ст.364-1 КК України).

За версією слідства, у 2019 році голова ОСББ з метою одержання грошових коштів так званого «теплого кредиту», підписав з фізичною особою-підприємцем договір про виконання робіт з теплоізоляції покрівлі будинку. У подальшому, достовірно знаючи, що вказані роботи виконані не були, службовець підписав акт про нібито їх виконання у повному обсязі, внаслідок чого на кредитний рахунок ОСББ було перераховано понад 300 000 гривень бюджетних коштів у якості відшкодування частини вказаного кредиту.

Наразі судовий розгляд справи триває».

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ