Начальник Кам’янської поліції розповів про біженців-прокурорів та панів генералів, які їх покривають

0
597

Війна – це перевірка не тільки для держави, а й для його громадян. Це перевірка на мужність, сміливість, стійкість для кожного з нас, не зважаючи на те, хто і яку посаду займає. Про те, є ті, хто призвані за службовим обов’язком обороняти спокій громадян і закон країни навіть тоді, коли прийшла війна. Не зрадити свою країну, не зрадити свій народ – залишається головною метою для них навіть і у важкі воєнні часи – вони продовжують сумлінно нести службу.

І незрозуміло, чому саме таких порядних правоохоронців, яким начебто досі вважався начальник поліції м. Кам’янське Сергій Лукашов, звільняють.

Ось що сам Сергій Лукашов написав з цього приводу на своїй сторінці у Facebook.

“Для оборони міста плідно працювали всі: влада,ТРО,СбУ, поліція,підприємці,волонтери і багато багато простих містян.

Але були і зрадники. З міста повтікали майже всі прокурори разом з керівником прокуратури Сергієм Кузьменко. І жодного з них на робочому місці в найбуремніші часи лютого – березня не було майже місяць. Поліція плідно працювала,розпочинала кримінальні провадження,вилучала зброю,наркотики,затримувала злочинців,але потім вимушена була їх відпускати.(Як всім відомо ,без згоди прокурора, суди не розглянуть клопотання слідчого про арешт злочинця.Суди також працювали).

Перелякані прокурори працювали дистанційно,штурмуючи західні кордони нашої держави і пропонували слідчим поліції за них ставити підписи в процесуальних документах,отримуючи від держави чималі гроші.Результатом ставало те,що жуликів,яких поліцейські відпускали, потерпіли в’язали до «стовпів ганьби».

Начальник Кам'янської поліції розповів про біженців-прокурорів та панів генералів, які їх покривають
прокурори-зрадники

Правоохоронна система в повну силу не працювала. Вони «допрацювалися» до того,що обурені громадяни намалювали на приміщенні прокуратури образливі надписи і запропонували зрадникам їхати до Москви.До поліції прокурори навіть с заявою не звернулися за цим фактом ,бо нікому було.Так тиждень ці надписи на їх будівлі і підкреслювали «відношення» до прокуратури містян.

В Дніпровській обласній прокуратурі до цієї ситуації також нікому не було діла,бо вони мабуть також були у «Мукачівському котлі».

Керівництво Дніпропетровського Гунп на цей безлад, не зважаючи на мої доповіді, не звертало уваги.Працівники поліції вимушені були поскаржитися на цю ситуацію в Офіс Генерального прокурора і прокурори миттєво повиходили на роботу і почали ображати та цькувати поліцейських.

Приїхала перевірка,правда не до місцевої прокуратури,а в Кам‘янське РУП і 45 поліцейських-скаржників отримали дісціплінарні стягнення від генерала.Керівник ГУНП Анатолій Щадило запропонував мені вибачитись(за що?) і «знайти комунікацію з місцевим прокурором Кузьменком, бо він кум прокурора Дніпропетровської області Сергія Біжка.»Я цього не збирався робити,про що йому і доповів .Анатолій Антонович не розуміє,що я на відміну від нього ,не можу комуніциювати з особами ,які зрадили народ України і повтікали з міста в якому ,дякуючи ЗСУ не розірвався жоден снаряд. У мене присутні загально моральні життеві принципі,🇺🇦і які я ні в якому разі не зміню.Я розумію, що у пана генерала дуже добре з «комунікацією»з багатьма поважними і потужними діячами і він готовий на догоду їм ,по команді розтоптати і звільнити будь-якого свого підлеглого .(Що було багато разів іза це буде окремий пост .)Апогеєм цієї історії був приїзд до м.Дніпра Голови Національної поліції Ігоря Клименко ,який довів особовому складу кадрове рішення начальника Гунп відносно мене.Мабудь у пана генерала ,як завжди ,забракло сміливості сказати мені це самому і він підтягнув важку артилерію.

Фінал:Дякуючи «принциповій позиції» керівництва Гунп,Зрадники прокурори і далі нормально працюють,безліч незаконно покараних скаржників поліцейських, я-пенсіонер,якому не соромно перед громадянами за свої вчинки.

Нажаль в Дніпропетровській області не працює основний меседж закону України «Про національну поліцію»,що робота керівника поліції оцінюється за рівнем довіри населення до поліції.Тут щоб бути успішним керівником потрібно мати впливового кума, дядька або батька і роби що завгодно, в тебе вже є індульгенція. Але прості поліцейськи все це бачать і такими,як до війни вони вже не будуть.

Президент України Володимир Зеленьський, якого я дуже поважаю за його сміливість і патриотізм, декілька днів тому звільнив саме за це Генерального прокурора України та керівника Служби Безпеки України. Але у керівників областної поліції та прокуратури інша від Президента думка”, – написав Сергій Лукашов.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ