Шахтеры-инвалиды 12 октября выйдут на защиту регрессных выплат

6
1856

12 октября, под стенами Павлоградской райгосадминистрации пройдет акция протеста шахтеров-регрессников. Шахтеры-инвалиды будут протестовать против антисоциальных законопроектов №№2473 и 3663.

Об этом сообщает на свей странице глава профсоюза шахтеров-инвалидов шахтоуправлений Западного Донбасса Николай Житник.

Шахтеры-инвалиды 12 октября выйдут на защиту регрессных выплат«Призываю инвалидов-регресников поддержать акцию протеста и отстоять свои права», – призвал шахтеров-инвалидов Николай Житник.

Напомним, законопроект №3663 «Изменения в Законе Украины «Об общеобязательном государственном страховании» в новой редакции намерен объединить фонд соцстрахования с пенсионным фондом. Шахтеры-инвалиды будут иметь право выбора только одной выплаты пенсионного фонда – пенсии или регресса.

6 КОММЕНТАРИИ

 1. Їх змушують виходити на акції працівники фонду , бо в разі злиття вони будуть скорочені. Насправді для самих інвалідів-регресників нічого не змінюється, страхові виплати як платились, так і будуть платитись. А от гроші, які зекономлять на адмініструванні, підуть як раз на ці виплати. Люди цього не знають, бо ж слухають свого гуру, та й той скоріше за все- необізнаний. Ось витяг з того законопроекту:
  2. Уповноважений орган управління зобов’язаний:
  1) забезпечувати фінансування та виплачувати матеріальне забезпечення, страхові виплати і надавати соціальні послуги, передбачені цим Законом;
  2) здійснювати контроль за дотриманням порядку використання страхувальником страхових коштів;
  3) вживати заходів щодо раціонального використання коштів;
  4) контролювати правильність витрат за соціальним страхуванням, передбачених цим Законом та іншими нормативно-правовими актами з питань соціального страхування;
  5) стягувати надміру виплачені кошти з юридичних і фізичних осіб у встановленому законом порядку;
  6) вести облік і звітність щодо страхових коштів;
  7) надавати безоплатно застрахованим особам і страхувальникам консультації з питань застосування законодавства про соціальне страхування;
  8) вести облік показників для визначення класу професійного ризику виробництва;
  9) інформувати страхувальників та застрахованих осіб про результати своєї роботи через засоби масової інформації;
  10) укладати угоди з лікувально-профілактичними закладами та окремими лікарями на обслуговування потерпілих на виробництві, а також угоди із санаторно-курортними закладами для обслуговування застрахованих осіб, що направляються безпосередньо із стаціонару лікувального закладу до реабілітаційних відділень.
  3. Уповноважений орган управління несе відповідальність згідно із законом за шкоду, заподіяну з його вини застрахованим особам внаслідок несвоєчасної або неповної виплати матеріального забезпечення, страхових виплат, ненадання або несвоєчасне надання соціальних послуг, передбачених цим Законом.

 2. а законопроект №2473- взагалі не на цю тему!!!) баламутять людей…
  №2473 20.11.2019 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо переробки відходів виробництва спирту коньячного

 3. Я догадывался, что это туфта. Пенсия или регресс? Конечно пенсия,регресс намного ниже и получается, что не будет инвалидов-регрессников, все здоровы як коровы, большая экономия на инвалидах.

  • Так и есть. Это называется “Рейнаномика”, все соц. выплаты урезать, бюджетников сократить, рабство по трудовому кодексу – узаконить. Что забавно: Байдена сейчас называют коммунистом, он вводит большие налоги и вводит новые соц. выплаты. Хероям слава!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ