На віртуальному озелененні Дніпра чиновники настригли 5 млн грн, але їх викрили

2
299

Майже 5 млн грн привласнили ділки міськради Дніпра на озеленні парків та скверів міста. Справою займались правоохоронці Києва.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

П’ятьом особам повідомлено підозру, серед яких керівники двох комунальних підприємств Дніпровської міської ради та трьох підрядних організацій.

До «схеми» керівники комунальних підприємств залучили підконтрольні підприємства, які були учасниками електронних торгів і фактично змагалися між собою за перемогу. З переможцем укладали договори на проведення певних робіт за кошти, які виділялися з місцевого бюджету.
Загалом договори укладалися на проведення реконструкції парків відпочинку територіальної громади міста Дніпро, їхнього озеленіння та утримання насаджень. В подальшому підрядники закуповували товари за завищеними цінами та включали до актів роботи та послуги, які або не проводилися, або були виконані частково.

Отримані надлишкові кошти розподілялися між всіма учасниками оборудки.

Лише за кількома договорами сума привласнених коштів та відповідно завданих збитків становить майже 5 млн грн.

На підставі зібраних доказів керівникам двох комунальних підприємств, які підпорядковані Дніпровській міській раді, повідомили підозру за ч. 5 ст. 191(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, а директорам трьох підрядних організацій – за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191.

Наразі продовжуються заходи для встановлення повного кола осіб, задіяних в оборудках з бюджетними коштами, а також вивчаються та аналізуються матеріали на предмет правопорушень під час проведення робіт на інших об’єктам міста Дніпра.

 

2 КОММЕНТАРИИ

  1. А правоохоронці Дніпра хай займуться їхніми каштанами, що так і не виросли.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ