На Вас чекають “Кольорові візерунки”

0
513

Вже стало традицією і п`ятий рік поспіль, напередодні Дня Святого Миколая, в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відкривати новорічно-різдв`яні виставки – ярмарки робіт павлоградських майстрів Павлоградської міської громадської організації «Творче об`єднання «Кольори». Так, 16 грудня у виставковій залі музею відкрилася виставка-ярмарок «Кольорові візерунки – 5».
На виставці представлені роботи понад 30 майстрів м. Павлограда, м. Тернівки та сіл Павлоградського району. Всього близько 700 робіт, як досвідчених майстрів, так і новачків. У виставці взяли участь і діти з фізичними вадами, які представили багато цікавих новорічних сувенірів, виконаних в техніці макраме. Різноманітність виробів Hand made заполонила всю площу виставкової зали: рушники, серветки, вироби з бісеру, картини, ляльки, новорічні сувеніри, а також предмети побуту, мило, виготовлене із натуральних інгредієнтів і багато, багато іншого.
Керівник Павлоградської міської громадської організації «Творче об`єднання «Кольори» Тетяна Ведмідь відзначила подяками найактивніших майстрів нашого регіону.
На відкритті виставки були присутні члени ветеранської організації «Діти війни» м. Павлограда. Всім присутнім так сподобалась атмосфера заходу, що вони не втримались і заспівали пісню «Валенки». Грою на фортепіано святкову атмосферу створювала Ольга Свіщова.
Виставка – ярмарок триватиме в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї до 17 січня 2016 року.
Запрошуємо всіх бажаючих завітати на виставку та придбати подарунки для себе, сім`ї, оздоблення будинків, офісів та просто для підняття гарного настрою.
Довідки за телефоном 4-40-56, 050-967-27-24, 050-209-62-81.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ