В Украине вместо угля на ТЭС сжигают покрышки

0
430

«Центрэнерго» сжигает покрышки – передает дымовой привет президенту и другим жителям Конча-Заспы. Об этом написал глава Конфедерации независимых профсоюзов Украины Михаил Волынец на своей странице в Facebook.

В Украине вместо угля на ТЭС сжигают покрышки«На фоні дефіциту вугілля на складах, «Центренерго» креативить з паливом для ТЕС. Два дні тому це був найдорожчий на сьогодні ресурс – природний газ. І наслідки цього господарювання ми ще побачимо в наших платіжках.

Вчора з’ясувалось, що окремі постачальники за згодою керівництва «Центренерго» на склади Трипільської ТЕС завозять суміш зі шламів (відходів збагачення вугілля) і 30% подрібненої автомобільної та тракторної зношеної гуми. Дим темніший за ніч.
Звісно все це розсіюється в радіусі 35 км навколо станції і досягає Києва. Конча-Заспу та Козин взагалі накриває чітко.

І от питання. Мовчать статусні жителі Конча-Заспи, мовчать високопосадовці, президент, який має там житло.

Жодної тривоги, тим більше обурення від Мінекології або численних громадських організацій, які опікуються питаннями екології та довкілля. Де зелені активісти чи просто небайдужі патріоти?

Удають, що цього не знають, не бачать? Або корупційні схеми перемагають вся і всіх?
А тепер уявіть, що відбувається на ТЕС, на котельнях в регіонах, якщо таке віджигають під самим носом центральної влади», – написал Михаил Волынец.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ