На тебе чекають вдома

0
834

Служба безпеки України, в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома», продовжує заходи щодо повернення на підконтрольну територію України і звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі в незаконних збройних формуваннях так званих «ДНР / ЛНР».

Програма та підстави для звільнення від кримінальної відповідальності та уникнення покарання для учасників терористичних формувань, що діють на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, передбачені виключно в рамках чинного законодавства України.

Ось ще одного учасника програми СБУ програми «На тебе чекають вдома» суд звільнив від відповідальності. Біловодський районний суд Луганської області звільнив від кримінального покарання ще одного учасника Програми Служби безпеки України « На тебе чекають вдома». Житель Луганської області в 2014 році, піддавшись російській пропаганді, брав участь в діяльності незаконних збройних формувань т.зв. «ЛНР». Незабаром він покинув ряди терористів, не витримавши ганебних відносин, постійного пияцтва і пограбувань місцевого населення з боку спільників. Довгий час чоловік переховувався, побоюючись кримінальної відповідальності.

У 2017 році, дізнавшись з інтернету про програму СБУ «На тебе чекають вдома», деякий час не наважувався на участь в ній. Однак, подивившись ряд відеозвернень вже звільнених від кримінальної відповідальності учасників Програми, людина, врешті-решт, звернулася до українських правоохоронців.

У своїх зверненнях колишні бойовики закликають тих, хто воював і воює за так звані «ДНР / ЛНР», знаходяться зараз на тій території без житла, без грошей, без засобів до існування, повертатися до своїх родин на мирну територію, де є робота.

У разі, якщо ви або ваші родичі є учасником терористичних та інших незаконних збройних формувань «ДНР / ЛНР» і готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності, у вас є щире бажання виправити свої помилки і співпрацювати з органами СБ України, то ви можете скористатися програмою «На тебе чекають вдома».

Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном до відділу в м.Павлограді УСБУ у Дніпропетровській області: (05632) 6-01-20, та e-mail: nikolay_vladimirov@i.ua.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ