У селі під Юр`ївкою на смерть забито чоловіка, – жодні прохання не вбивати не допомогли потерпілому

0
563

В одному із сіл, під Юріївкою, Павлоградського району, п’яний чоловік ногами до смерті забив свого кривдника у його власному домі. Жодні прохання не вбивати не допомогли потерпілому, – він так і залишився лежати на порозі будинку.

Про це повідомляється в матеріалах Павлоградського міськрайонного суду розміщених в ЄРДР.

Слідством встановлено, що 28 травня 2022 року, після 17 год обвинувачений знаходився за місцем свого проживання, де разом зі своєю співмешканкою та двома товарищами розпивав спиртні напої.

Під час сумісного часу проводження та розпиття спиртних напоїв, згадавши мешканця села , який раніше був помічений мешканцями села під час вчинення правопорушень, зарекомендував себе, як неповажна та аморальна за способом життя людина, згадавши погрози із його сторони на свою адресу, обвинувачений бажаючи проявити свою п`яну удаль та продемонструвати свою фізичну перевагу, запропонував своєму приятелю піти разом із ним, та спричинити тілесні ушкодження чоловіку, вирішивши таким чином помститися останньому за попередні погрози.

Приблизно о 21 год. 15 хв. 28 травня 2022 року, направився до домоволодіння сумісно із приятелем, який протягом часу руху намагався переконати обвинуваченого від запланованих ним дій.

Приятель, не розділяючи злочинних намірів чекав на останнього біля будинку . Обвинувачений, перебуваючи в районі входу до будинку із силою, наніс один удар кулаком в область голови потерпілого, не втримавшись на ногах, той впав на підлогу. Не звертаючи уваги навіть на прохання потерпілого припинення його побиття та своє каяття, обвинувачений наніс ще не менше десяти ударів руками та ногами в різні частини тіла, спричинивши тому тілесні ушкодження у вигляді: внутрішньочерепної травми, масивні крововиливи під м`які тканини голови місцями представлені желеподібними, численні крапкові крововиливи у товщі речовини головного мозку, численні синці та садна голови та обличчя, які за своїм характером відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, перелому 6-го ребра ліворуч по середньо – підпахвинній лінії з пошкодженням пристінкової плеври, переломів ребер 7, 8, 9, 10-го праворуч по передньо – підпахвинній лінії .

Будучи тяжко травмованим внаслідок спричинених тяжких тілесних ушкоджень потерпилий залишився лежати на підлозі свого помешкання, не маючи в подальшому можливості самостійно пересуватися, в той час як обвинувачений пішов з його домоволодіння та продовжив відпочивати. Потерпилий внаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень помер та його труп було виявлено 30 травня 2022 року, у вечірній час доби.

Суд постановив:
Продовжити обвинуваченому строк тримання під вартою до 07.09.2022 року, в межах строку досудового розслідування.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ