Чи можна на Різдво у п’яному вигляді з’являтися на вулицях?

0
252

Напередодні Різдва поліцейські нагадують про заборону вживання алкоголю в громадських місцях. Це адміністративне порушення, яке карається штрафом.

Населенню повідомляють, що понад 1,2 тис поліцейських патрулюватимуть вулиці області під час різдвяних вихідних. І просять громадян не додавати правоохоронцям роботи – дотримуватися закону та правил безпеки – про це закликають в управлінні взаємодії із правоохоронними органами та оборонною роботою Дніпропетровської ОВА.

“У різдвяні вихідні в нашій області будуть чергувати 460 нарядів поліції. Загалом – понад 1,2 тис. правоохоронців”, – розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богонiс.

Мешканців області закликають дотримуватися правопорядку та комендантської години. А ще нагадують про заборону вживання алкоголю у громадських місцях. Це адміністративне порушення, яке карається штрафом.

Але чи можна на Різдво у п’яному вигляді з’являться на вулицях? – про це поліція не повідомляє. Якщо можна, то хотілося знати, скільки горілки можна випити одній людині? Чи можна на вулиці танцювати та співати українських пісень?

Довідка: Згідно з  ст. 178 КУпАП, ….поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність та суспільну моральність тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ