Тільки на цирку Павлоград заробив 14 тис 49 гривень

0
232

Протягом ІV кварталу 2017 року спеціалістами відділу містобудування та м. Павлограда, як повідомляє, начальника відділу архітектора міста В. В.Коценко, абуло підготовлено та надано: 

-висновки щодо погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 46;
-будівельні паспорти забудови земельних ділянок – 32;
містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок – 12;
-проекти рішень виконавчого комітету міської ради – 29;
-проекти рішень сесії міської ради – 6.

Надано 16 паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, підготовлено 20 договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою та 21 додаткову угоду до договорів. За звітний період до місцевого бюджету надійшло 172,385 тис. грн.

…Врегульовано питання розміщення тимчасових споруд побутового призначення, ганків зі сходами, майданчиків для проведення гастрольних, розважальних заходів (цирк, зоопарк тощо), за звітний період відділом підготовлено 42 договори щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, відповідно до якого до місцевого бюджету надійшло 14,049 тис. грн.

Підготовлено 2 договори про сплату коштів інвесторів, залучених на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Павлоград, відповідно до яких до місцевого бюджету надійшло 43,251 тис. грн. Також підготовлено 13 попередніх договорів про сплату коштів пайової участі замовників будівництва.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ