Дніпропетровська область зайняла перше місце на Чемпіонатi України серед юніорів та  Всеукраїнські турніри серед дорослих та юнаків з кікбоксингу ВТК

0
71

З 22 по 25 листопада 2018 року  у м. Хмельницькому пройшов Чемпіонат України серед юніорів та  Всеукраїнські турніри серед дорослих та юнаків з кікбоксингу ВТКА.

В змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів з 11 областей України та м. Київ. В складі збірної команди Дніпропетровської області взяли участь вихованці ПНЗ ДЮСШ ПМР, які вибороли 9 золотих,  10 срібних та 4 бронзових медалей. У командному заліку змагань Дніпропетровська область зайняла перше місце.

Необхідно відмітити вихованців спортивної школи Павлоградської міської ради: Кукаріна Владислава, Єгорова Гліба, Бородиню Наталю, Народова Данило, Гринь Дмитро, Самойленко Івана, Сидорова Владислава. Цих спортсменів підготували  тренери закладу: Коротич О.В., Кривозуб О.О., Мацюк І.А., Захаров А.В.Дніпропетровська область зайняла перше місце на Чемпіонатi України серед юніорів та  Всеукраїнські турніри серед дорослих та юнаків з кікбоксингу ВТК
Міський голова А.О. Вершина та депутатський корпус Павлоградської міської ради вітає  вихованців ПНЗ ДЮСШ ПМР та тренерсько-викладацький склад з успішним виступом на Всеукраїнських змаганнях у місті Хмельницькому.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ