Безробітний мешканець Павлограда мріє у СІЗО про багату бабусю чи діда, які внесуть за нього 78 тис. застави

0
407

Безробітному хулігану, який пограбував знайомого вночі на сел. ПЗТО, у Павлограді, суд призначив заставу у розмірі 78 тис. грн. Причиною скоєння злочину стали 200 грн. Але 200 грн. чоловік вже не відкрутиься. Лише заплативши 78 тис. грн, підозрюваний зможе вийти на волю.

Про це повідомляється у матеріалах Павлоградського міськрайонного суду, розміщених у ЄРДР.

Об этом сообщается в материалах Павлоградского горрайонного суда, размещенных в ЕРДР.
« 29 липня 2022 року приблизно о 03 годині 57 хвилин, перебуваючи на алеї по вул. Дніпровська, м. Павлограда, на селищі «ПЗТО» разом зі товарищем побачили раніше знайомого чоловика який знімав грошові кошти у банкоматі, що там розташований.

Обвинувачений підійшов впритул до знайомого , який сидів на лавці та наніс не менше шести ударів кулаками обох рук в область обличчя останнього, внаслідок чого спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді параорбітальних гематом обох очей, забою м`яких тканин правої половини обличчя, в той час товарищ, сів на лавку поряд із постраждалим , та з лівої кишені штанів останнього, дістав грошові кошти в сумі 200 гривень, чим спричинили потерпілому ОСОБА_3 матеріального збитку на суму 200 гривень.

Після чого злодіі з місця скоєння злочину зникли, викраденим майном розпорядились на власний розсуд.
В судовому засіданні підозрюваний вказав, що не вчиняв злочину, просив обрати запобіжний захід домашній арешт за раніше визначеною судом адресою на зйомній квартирі, де проживав раніше. Повну адресу проживання згадати не зміг, вказав, що проживає на зйомній квартирі.
.

Обвинувачений не має постійного місця роботи та офіційно не працевлаштований, не одружений, утриманців не має, проживає в орендованій квартирі, адресу якої не пам`ятає, на даний час ОСОБА_1 є обвинуваченим у іншій кримінальній справі, розгляд в суді триває.
Суд постановив, застосувати до запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 (шістдесят) днів до 11 години 10 хвилин 26 вересня 2022 року включно. Визначити суму застави у розмірі 78 000 (сімдесят вісім тисяч) гривень

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ