Молодь Павлограда побувала у інтеркультурній столиці України

0
787

Павлоградці взяли участь у коннект-студії «Діалог без кутів» у м. Мелітополь. При підтримці міського голови Павлограда Вершини А. О. делегація з Павлограда у складі заступника міського голови Шуліки О. О., представників Молодіжного центру «Фундук» Палацу творчості дітей та юнацтва, Євроклубу «Європа +», МЦС «Позитивний Павлоград» побувала у інтеркультурній столиці України — Мелітополі. Візит організували в рамках роботи у проекті «Інтеркультурні міста», до української мережі цих міст входить і Павлоград. Про це повідомляе офіційний сайт Павлограда.

Молодь Павлограда побувала у інтеркультурній столиці України
Павлоградської делегацію зустріли в кафе караїмської кухні «Чир-Чир». Караїми — нечисленна етнічна група, в Мелітополі караїми відкрили своє кафе і музей. У Мелітополі живуть українці, росіяни, болгари, євреї, греки, вірмени та представники інших національностей, всі вони спілкуються і беруть активну участь в житті міста. У Палаці культури ім. Шевченко гостей із Павлограду привітали заступник міського голови Мелітополя Світлана Бойко, ректор Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Анатолій Солоненко. Олена Шуліка вручила їм сувеніри з брендом Павлограда, а молоді Мелітополя — пиріг. По скайпу з учасниками діалогу зв’язалася координатор української мережі інтеркультурних міст Ксенія Рубікондо.

Молодь Павлограда і Мелітополя мала змогу поспілкуватися на тему Міжнародного дня толерантності, взяти участь у форум театрі, обмінятися подарунками. На завершення поїздки павлоградцям показали візитку Мелітопольського краю — Національний історико-археологічний заповідник Кам’яна могила.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ