Прокурорских работников могут привлечь к ответсвенности за фальсификацию уголовного дела против Ярослава Тарасенко и Александра Лося

0
855

Ни голодовками, ни протестами против судейско-прокурорского произвола павлоградец Ярослав Тарасенко, которого обвиняют в убийстве экс-депутата Госдумы РФ Дениса Вороненкова, правды добиться не может. Следствие завершено, обвинение не предъявлено, потому что нет доказательств. Казалось бы, обвиняемых должны освободить. Но судебные заседания и дальше проходят формально, а Ярослава содержат в СИЗО.

И только сейчас, после двухлетнего заключения обвиняемых, Государственное Бюро Расследований внесло в ЕРДР материалы против сотрудников полиции и прокуратуры, подозреваемых в фальсификации этого уголовного дела и незаконном удержании людей под стражей.

Об этом сообщает киевский адвокат Влад Добош на своей странице в Facebook.

Прокурорских работников могут привлечь к ответсвенности за фальсификацию уголовного дела  против Ярослава Тарасенко и Александра Лося“ДБР внесло відомості в ЄРДР по справі Вороненкова відносно поліцейських та прокурорів.
Це лише перша справа на даний час, будуть ще!
Нагадаю!.
Вороненкова, екс-депутата москальської думи застрелив в Києві Паршов. Який також загинув від кулі охоронця.

Наші “мегаслідчі” та прокурори видумали версію що Вороненкова замовив Тюрін, колишній чоловік Максакової, бо ніби то Вороненков свідок проти Януковича.
Організував ніби то вбивство Василенко.

А тепер саме цікаве!

Максакова прийшла на суд, і заявила, що Тюрін тут ні до чого, це маячня, яку її примусили написати слідчі за вказівкою тодішнього керівництва прокуратури та поліції. Будучи в шоковому стані, погодилася.

На той час суспільству, це вдалося “впарити”.

Але, ще треба було когось затримати, бо Паршов мертвий і з нього нічого взяти! Тому, затримують через 3 місяці Ярослава Тарасенко, а через 4 місяці Олександра Лося.

Питання до чого вони тут? А ні дочого! Тарасенко мав нещастя кілька разів в житті бачити Паршова, та в той день знаходився в Києві, а Лось просто був охоронцем Василенко, який ніби то організатор, і проти якого вже скасовано підозру.

Прокурорских работников могут привлечь к ответсвенности за фальсификацию уголовного дела  против Ярослава Тарасенко и Александра ЛосяЧому ДБР відкрило справу хоч і по рішенню суду?!

Тому що Тарасенко затримали майже через 3 місяці, “відмутузили”, привезли з Павлограда до Києва і в приміщенні відділу поліції затримали в порядку ст. 208 КПК України, хоча повинна була би бути ухвала суду!

Що зараз в суді?

Прокурори приходять не готові на засідання, носять інколи документи, які нічого не доводять, жоден свідок не вказав, що обвинувачені хоч якось причетні. Суди відбуваються раз в місяць або раз в 2 місяці, в акурат під продовження запобіжного.

Суд присяжних під головуванням судді Шевченківського райсуду Циктіча плював на відсутність доказів та ризиків, і тримає людей під вартою, бо то ж 115 КК України, і треба прикрити прокуратуру!

Тому будуть, ще ЄРДРи, щодо кожного, хто фальшував справу, незаконно тримає Тарасенко та Лося уже більше 2-х років в СІЗО.

Поліцейські та прокурори ви чудово знаєте, що фальшували справу. Тому я постараюся щоб наступила законна сатисфакція!

І звинувачуйте мене в тисках скільки завгодно!

Ви думаєте, якщо то прості хлопці, АТОшники, їх нікому захистити?! Помиляєтеся!”, – написал Влад Добош.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ