Більш, ніж три місяці міст в Новій Дачі стоїть зруйнованим

0
731

Мешканці Західного Донбасу вже звикли до того, що народний депутат України А.В. Мартовицький не залишається осторонь вирішення будь – якої проблеми, яка виникає у пересічних громадян. Під час кожного тижня роботи у виборчому окрузі Артур Володимирович зустрічається з людьми по місту їх проживання або роботи, намагається досконало розібратися в суті питань, що хвилюють пересічних громадян і допомогти їх вирішити. Адже невимушене, пряме спілкування з людьми народний депутат вважає одним з основних напрямків своєї депутатської діяльності.

Більш, ніж три місяці міст в Новій Дачі стоїть зруйнованимОсь і 8 липня, під час поїздки по селах Богданівської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району, Артур Володимирович, разом з головою сільради ОТГ О.Г. Гриищенком та головою Павлоградської райоради Н.В. Гримайло зустрівся з мешканцями вулиці Кринична, що в Новій Дачі, з приводу проведення ремонту зруйнованого мосту, через що весь транспорт їздить цією вулицею, доставляючи чисельні незручності мешканцям, такі як: постійні хмари їдкого пилу, небезпека від транспортних засобів, особливо – легкових, що їздять вулицею з перевищенням швидкості, руйнування будинків від вантажних машин. Цей міст, через який доправляються сільгоспвантажі, працівники ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» до своїх копалень і допоміжних структурних підприємств, має велике значення у транспортній мережі району, але непридатний і небезпечний для користування вже більше трьох місяців. За минулий час ніхто його навіть не починав ремонтувати. Хоч у соціальних мережах посадові особи, звертаючись до народного депутата, закликали його «не здіймати бурю в стакані води», а його пост називали піар акцією та запевняли ще 6 травня, що вже розроблений проект реконструкції і на це навіть виділені необхідні кошти.

Більш, ніж три місяці міст в Новій Дачі стоїть зруйнованимСлід зазначити, що дорога, на якій розташований міст, знаходиться у підпорядкуванні області, тому рішення по його ремонту сільрада приймати не може. Люди вже неодноразово зверталися в різні інстанції з проханням відремонтувати міст і дорогу від с. Богданівка до с. Нова Дача, але… І тоді мешканці прийняли спільне рішення завадити інтенсивному руху транспорту по своїй вулиці – вирили поперек неї рівчаки.

Народний депутат вислухав думки людей з цього приводу, зазначив, що, в рамках своїх повноважень і згідно законодавства України, вже на кілька адрес направляв свої депутатські запити щодо ремонту мосту. Поки – ніякої суттєвої реакції. Тому, в найближчий час, підготує й спрямує ще кілька депутатських запитів до ОДА, Міністерства інфраструктури, особисто – Премєр – міністру. Також, відгукуючись на прохання людей, народний депутат намагатиметься допомогти вирішити питання стабільного електропостачання їхніх домівок.

Більш, ніж три місяці міст в Новій Дачі стоїть зруйнованим. Вже давно прийшов час діяти, а не тільки обіцяти. Бо, як відомо, люди поважають тільки реальні справи і стомились від пустих слів і обіцянок.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ