Сміливим мисливцям Дніпропетровщини пропонується записуватися до штурмових батальйонів «Гвардії Наступу»

0
352

Голова Дніпропетровської обласної адміністрації Сергій Лисак запропонував мисливцям, які не можуть жити без стрільби та просять зняти, незважаючи на війну, заборону на полювання, записуватися до Стрілецьких батальйонів або до одного з 8 штурмових батальйонів «Гвардії Наступу».

«Останнім часом почастішали запитання щодо сезону полювання, – повідомив Сергій Лисак. Відповідаю: він закритий! За законодавством наступний розпочнеться з серпня місяця.

Нагадую, що у зв’язку з воєнним станом на Дніпропетровщині наразі діє розпорядження про заборону відвідування лісів. Це право є виключно у лісників. Наразі вони відпрацьовують заходи щодо таксації, як необхідної норми для збереження наших лісів, а також їх флори та фауни.

Усім, хто так сильно любить гострі відчуття від зброї в руках. Хто не може жити без полювання і чекати відкриття сезону не хоче. Хто отримує задоволення від впольованих тварин, маю пораду: записуйтеся до Стрілецьких батальйонів або до одного з 8 штурмових батальйонів «Гвардії Наступу»!
Зробити це можна заповнивши анкету кандидата на сайті storm.mvs.gov.ua, або в одному з ЦНАПів області, перелік яких зазначений на сайті.

P.S Про відкриття сезону полювання просять 500 мисливців області. Це була б потужна та професійна підтримка «Гвардії Наступу»!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ