Міністр оборони України пообіцяв розв’язати проблему військового призиву робітників вугільних підприємств Західного Донбасу

0
426

Депутат Верховної Ради Роман Каптєлов нагадав міністру оборони України про те, що проблеми, які виникають у результаті військового призову робітників вугільних підприємств Західного Донбасу, не вирішуються.

Читайте: Чи можна звільнити від військового призову робітників вугільних підприємств? – питання відкрите

« Вчора під час засідання бюджетного комітету я, як депутат від Західного Донбасу, – звернувся до міністра оборони з питанням щодо мого листа, у якому я висловив свої обурення щодо ситуації на підприємстві Павлоградвугілля.

На жаль, я отримав листом лише відписку, що не задовольнило мене, тому що справа стосується долі тисяч людей, які працюють на підприємстві та їхніх сімей. Міністр оборони повинен розуміти, що на його плечах лежить велика відповідальність, оскільки захист нашої держави є найважливішим завданням.

Однак, треба сказати те, що міністр оборони обіцяв розібратися у цій ситуації та знайти оптимальний шлях розв’язання проблеми. Міністр оборони повинен забезпечити безпеку та захист прав працівників Павлоградвугілля, які нелегко працюють для успіху держави.

Я вважаю, що вирішення проблем на підприємстві Павлоградвугілля є важливим кроком до зміцнення нашої економіки та соціальної сфери. Я буду слідкувати за розвитком подій та вірю, що міністр оборони виявить свою відповідальність у цій справі та зробить все можливе для захисту інтересів наших громадян”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ