Михайло Горбачов пішов в Історію, разом із «сухим законом», яким колись терзали радянських людей

0
205

Звістка про смерть 92-річного президента СРСР Михайла Горбачова втішила всіх тужливих про СРСР, – надто вже райдужним представляється їм життя в Радянському Союзі, з її космонавтами, піонерськими зірками, портвейном і потужним військово-промисловим комплексом, якого боявся весь світ.

Михайло Горбачов багатьом бачиться підступним могильником великої держави, який діяв задля імперіалістів. Хоча Горбачов Союз не руйнував. Усвідомивши нежиттєздатність штучної створеня у вигляді Страни Советов, він просто не чинив опір глобальному процесу і не рекомендував чинити опір іншим: не став оголошувати про введення режиму військового комунізму, не розкуркулював перших кооператорів і пачками не відправляв у колимські табори всіх тих, кого нудило. від комсомольських робітників.

Все це було. І все це стало історією, як і сам Михайло Горбачов, який колись ходив у гарній пижиковій шапці, розповідав про якесь «прискорення» і разом із громадянами 15 союзних республік ховав комунізм.

Нехай душа його спочиває з миром. Мудрий був чоловік. Михайло Горбачов пішов в Історію, разом із «сухим законом», яким колись терзали радянських людей.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ