Мешканці Богуслава відсвяткували День свого села

0
1118

Мешканці Богуслава відсвяткували День свого села28 жовтня мешканці Богуслава, що на Павлоградщині, відсвяткували День свого села. Урочистий захід проходив в сільському Будинку культури, працівники якого, разом із сельчанами, відзначили 50-ту річницю з дня його відкриття. Слід зазначити, що в Богуславі мешкають як шахтарі, так і хлібороби, а саме село є самодостатнім завдяки значним податковим перерахуванням в його бюджет від вугледобувних підприємств та фермерських господарств. Тому мешканці села ще й не вирішили, з ким створювати об’єднану територіальну громаду.

 

В заповненому залі СБК панувала святкова атмосфера. Люди, привітно усміхаючись, вітали одне з одного з подвійним святом, в фойє розташувався святковий ярмарок, на якому можна було придбати різні домашні солодощі й іграшки дітям, що теж прийшли, разом з батьками, бабусями і дідусями на свято. Незважаючи на дощову погоду, зал СБК був повним.

Мешканці Богуслава відсвяткували День свого села
Розділити подвійне свято з мешканцями Богуслава приїхали й голова Павлоградської районної ради Н.В. Гримайло, помічник – консультант народного депутата України А.В. Мартовицького, депутат Дніпропетровської обласної ради М.С. Пономарчук та регіональний представник Компанії ДТЕК з питань соціального партнерства О.О. Коновалова, які, разом з сільським головою В.В. Потаповою, зі сцени вітали їх зі святом і ювілеєм та бажали всього найкращого. Головне – миру в країні, злагоди, щастя й добробуту, подальшого натхнення й бажання самим працювати над тим, щоб зробити своє життя кращим і заможнішим.

Мешканці Богуслава відсвяткували День свого села
А помічник – консультант народного депутата України А.В. Мартовицького – М.С. Пономарчук – від імені Артура Володимировича, крім його слів поздоровлення та найкращих побажань, вручив від нього ще й Подяки кільком працівникам СБК та мешканцям села.

Впродовж всього святкового заходу зі сцени, крім привітань запрошених почесних гостей, лунали чутливі пісні про рідний, мальовничий і квітучій край, вихованці дитячого садка та наймолодші школярі читали вірші й танцювали запальні танці. Окрасою свята стало нагородження переможців сільського конкурсу «Міні-міс» та «Міні-містер» Богуслава.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ