В Павлограде медиков, которые требуют погасить задолженность по зарплате, увольняют с работы

0
960
Народный депутат Украины Роман Каптелов возмутился тем, что медработников Павлоградской районной больницы, которые обратились к нему по факту задержки выплаты им зарплаты еще за март месяц, увольняют. Это возмутило Романа Каптелова.
Об этом нардеп Роман Каптелов сообщил на своей странице в Facebook
“Я цього так не залишу!
Декілька днів тому до мене звернувся колектив Павлоградської центральної районної лікарні щодо ситуації з затримкою виплат заробітної плати ще з березня місяця. Потроху почали розбиратись в цій ситуації…
Відповідь лікарні не змусила довго себе чекати — прізвища декого з тих, хто звернувся до мене за допомогою, сьогодні з’явилися в списку на звільнення найближчим часом. Також весь колектив лікарні отримав попередження про звільнення у разі звернень до уповноважених органів.
ЦЕ ЩО ВЗАГАЛІ ТАКЕ???
За звернення до народного депутата будуть звільняти з роботи? І це ще під час військового стану в країні?
Я не дозволю, щоб в демократичній країні, люди були звільнені за те, що відстоювали свої права. Далі вже буде робота правоохоронних та контролюючих органів. Я цього так не залишу! І це при тому, що керівництво не повідомляло про проблеми з фінансуванням і не зверталось з проханням допомогти.
Окреме питання до керівництва Вербківської громади, яка являється балансоутримувачем цієї лікарні. У свій час ця громада була серед топ 10 громад України з фінансової точки зору, а наразі власне підприємство не може здійснити виплату заробітної платні. Невже питання захисту робочого коллективу не важливе і не потребує вашого включення?”, – написал Роман Каптелов.
В Павлограде медиков, которые требуют погасить задолженность по зарплате, увольняют с работы

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ