Младших медицинских работников Павлограда просят понять, что идет реформа и, наконец, успокоиться

1
787

В связи с реформой системы зравоохранения, в 2020 году медицинские учреждения Павлограда будут трансформированны. Перспектива остаться без работы сегодня сводит с ума младших медицинских работников. Но, как заверяет пресс-служба, Павлоградского исполкома, никого сокращать не будут. Страхи напрасны.

Об этом говорится в сообщении, опубликованном на сайте горсовета:

«10 грудня 2019 року, під час спільного засідання депутатських комісій, обговорювались питання бюджету наступного 2020 року. А, напередодні, через засоби масової інформації була висвітлена інформація про скорочення 1500 працівників бюджетних установ, а саме лікувальних закладів нашого міста.

Тому виникла необхідність роз’яснити цю ситуацію.

Так на сьогодні триває реформа системи охорони здоров’я, лікувальні заклади вторинної ланки надання медичної допомоги, а це лікарні №№ 1, 4 та пологовий будинок, стали некомерційним підприємствами і з 01 квітня 2020 року у них буде змінена модель фінансування.

Заробітну плату працівники цих закладів будуть отримувати з державного бюджету за рахунок наданих послуг на підставі укладених договорів з Національною службою здоров’я України. Тобто з 01 квітня 2020 року зміниться джерело фінансування заробітної плати працівників лікувальних закладів з міського бюджету на державний. З міського бюджету фінансуватимуться комунальні послуги, а також послуги з матеріально-технічного оснащення лікувальних закладів. Про скорочення працівників на сьогодні мова не йде” .

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ