Не зволікайте: важливо надати медичну допомогу домашньому улюбленцю своєчасно

0
169

Не дивлячись на те, що, як вважалося, домашні тварини, навіть у наш непростий час, поза увагою не залишені, проте, як з’ясувалося, власники тварин не завжди своєчасно звертаються за медичною допомогою.

– Так, до медкабінету “Центр” зверувся власник собаки, який вже 10 днів нічого не їв, – розповідає ветеринар Олександра Гуськова. – Хазяї тварин повинні пам’ятати, що такі явища загрожують для домашніх улюбленців летальним кінцем. Є якісь часові рамки, коли ветеринар в змозі допомогти тварині.

Скажімо, коту не можна не їсти на протязі не більше, як три доби. Далі розпочинаються незворотні процеси в организмі тварини.

Лікар все розуміє: що тварина – це член сім’ї, що втрата улюбленця боляче позначиться на самопочутті дорослих й маленьких представниках родини. Але ж саме люди повинні своєчасно потурбуватися про те, щоб їхні кіт та собака були живі та здорові. До того ж, треба пам’ятати, що сама тварина нічого вам не скаже, що у неї болить і чому її самопочуття погіршилося. Не можна турботу про члена сім’ї списувати на відсутність грошей чи часу. Як тільки тварина перестає їсти – це перший дзвоник – терміново требе звернутись до ветеринара. Поки не пізно.

Весь комплекс послуг у Павлограді домашні улюбленці отримають у ветеринарному кабінеті «Центр» за новою адресою: вул. Добролюбова, 29.

Отримайте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленців у веткабінеті "Центр" у Павлограді

На вул. Центральна, 21 облаштований стаціонар для тварин.

Усіх пристойних собак та кішок запрошують відвідати ветеринарний кабінет «Центр». У ветеринарному кабінеті “Центр” допоможуть домашнім улюбленцям.

Отримайте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленців у веткабінеті "Центр" у ПавлоградіДосвідчений ветеринар Олександра Гуськова, за потреби, проведе огляд тварини та за результатами аналізів призначить лікування. Тут тварина може пройти вакцинацію. Якщо господарі вирішили стерилізувати вихованця чи потрібна інша операція – це теж проблем не складе.

З ексклюзивних видів послуг для тварин:

– ультразвукове чищення зубів;
– чіпування тварини, яка необхідна при вивезенні вихованця за кордон.

Звертатися за тел.: 095-471-26-90

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ