Маразм із закритими амбулаторіями у Павлограді вдалося усунути за допомогою 1,5 млн гривень

0
626

Дивні речі трапляюються під час війни в Павлограді. Про закриття амбулаторій в Павлограді йшлося на минулій позачерговій сесії 13 грудня.

– Я розмовляв з новим обласним керівником ДСНС Дніпропетровської області про неприпустиме закриття амбудаторій у місті по рішенню суда, – розповів депутатам міській голова Анатолій Вершина. – У розпал війни по заяві ДСНС приймається судове рішення про закриття амбулаторій. Здавалося б, маразм якийсь. Найвищого ступеню. Це трапляється серед війни  – закрити амбулаторії, які надають послуги і мешканям міста, і переселенцям, і військовослужбовцям…

Чому взагалі це могло статися?

З таким питанням “Бегемот” звернувся до начальника відділу охорони здоровя м. Павлограда Юлії Дейнеженко.

– На прикінці 2021 року була планова перевірка службою ДСНС амбулаторій №№ 1,2,3 по вул. Соборна, 115, яка рекомендувала встановити в амбулаторіях пожежну сигналізацію, – прокоментувала ситуацію Юлія Дейнеженко. – За браком грошей пожежну сигналізацію не було встановлено. 30 березня 2022 р. Дніпропетровським окружним судом було винесено постанову про закриття амбулаторій.

Ми звернулись до голови районної військової адміниістрації з проханням виділити з резервного фонду кошти на ці цілі. Отримали 1 млн 300 тис. грн, за які й було встановлено на 5-ти поверховій будівлі пожежну сигналізацію. З початком робіт РВА дала дозвіл на роботу амбулаторій. Два тижні тому сигналізацію було введено в експлуатацію.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ