Вчитель, лікар та солдат мають отримувати зарплатню на 15% вищу за середню по Україні, – Гриценко

4
155

Анатолій Гриценко вважає, що педагоги, медики та солдати мають отримувати зарплатню на 15% вищу за середню по Україні, а кошти на підвищення можна знайти, якщо перекрити корупційні потоки.

Про це в ефірі TV-4 в Тернополі сказав Анатолій Гриценко.

«Лікар, вчитель та солдат – три базові професії, які визначають долю країни. Якщо ці професії шануються, то у нас з вами є освіта, фізичне здоров’я і ми з вами захищені. Як шанувати? Беремо середню зарплату по країні. Вчитель, лікар та солдат мають отримувати приблизно на 15% вище», – вважає Гриценко.

Він підкреслив, що зараз тільки на Тернопільщині бракує 200 мільйонів на зарплати педагогам і медичним працівникам. При цьому місцева влада звинувачує у проблемі центральну владу, що саме остання має фінансувати освіту та медицину. У свою чергу, центральна стверджує, що спрямовує субвенції до місцевих бюджетів вчасно та в повному обсязі.

«Розпочавши дуже потрібну реформу з децентралізації, керівництво держави не довело її до кінця. Замість виконкомів територіальних громад, обраних людьми, коштами розпоряджаються глави адміністрацій, призначені Києвом», – каже лідер «Громадянської позиції».

За словами Гриценка, кошти на зарплати насправді можна знайти, якщо перекрити корупційні потоки.

«Рішення проблеми? Крім повноцінної децентралізації, прикрити бюджетні годівниці для олігархів, урядовців, депутатів, чиновників і членів їхніх родин. Зупинити контрабанду й побори на митниці – лише це додасть понад чотири мільярди доларів до держбюджету», – вважає політик.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко вважає, що реформа освіти – це дуже хороший задум, але урядовцям треба переглядати її зміст та напрямок.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Толян-не тупи. Зольдатам уже положили больше чем на 15 процЭнтов, а относительно учителей, так тут пэрэсичнэ быдло скавчало что для учителя и 12000 грн. это не есть деньги. Так что отстал от веяний времени.

  2. Что за тупой бред про глав администраций? Разве не Толя Алексеевич с дыпутатамы рулит хвинансамы в Павлогаде. Или не Сельский Голова с депутатами на периферии. Что-то пан Гриценко отстал от реалий. Чув дзвин, та нэ знае дэ вин.

  3. Тля Алексеевич то-то и плачет, что область денег ему не дает на дороги. Сам распоряжается, – сам плачет. Хитро.

    • Отставшему на десятилетия поясняю-сейчас дороги поделены на местные, областные и государственные. Толя Алексеевич даже имея кучу бабла не может ремонтировать дорогу которая ему не принадлежит. Вот он и возмущается что область и государство не ремонтируют дороги, которые проходят через Павлоград, но к Павлограду не относятся. Никто же не помешал Толе Алексеевичу ремонтировать дорогу на 40-лет(вчера вроде статья была). Так что читай Закон хотя бы для всеобщего развития.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ