Всіх охочих запрошують до художнього музею на майстер-класи з пісочної графіки

0
270

На вихідних в художньому музеї Дніпра планують влаштувати майстер-класи з пісочної графіки. Як повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА, азам мистецтва хочуть повчити всіх охочих під час міжнародної виставки пісочної графіки «Поза часом».

«На вихідних планується, що дніпровська студія пісочної графіки проведе майстер-клас для всіх бажаючих. Відвідувачі зможуть подивитися, як створюються картини з піску різного кольору», – розповіла директор Дніпропетровського художнього музею Тетяна Шапаренко.

На виставці представлені 65 фотографій пісочних картин. Назву «Поза часом» для заходу обрали самі художники і вона є символічною, додають у музеї. Адже пісочна графіка – дуже тендітний вид мистецтва. Картини важко втримати «в комплекті» тривалий час, тому одразу після створення доробків їх фотографують.

«Поза часом» – проект харківської художниці Анастасії Меленцової, яка зібрала експозицію з робіт близько 20-ти майстрів з України, Білорусі, Литви, Молдови та Росії. Виставку вже бачили в Києві та Харкові, а після Дніпра роботи відправлять до Кишиньова», – додала Тетяна Шапаренко.

Виставку можна оглянути у Дніпропетровському художньому музеї (вул.Шевченка, 21) до 23 липня з 10:00 до 17:00.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ