Маєш бізнес-ідею? Мерщій на конкурс – за призами та інвесторами!

0
79

Інвестиційно-інноваційний центр Дніпропетровської обласної держадміністрації запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі «Best invest»!

Про це повідомляє прес-служба ІІЦ ДніпроОДА

“Ви маєте цікаві, актуальні, реальні для реалізації та корисні для суспільства проекти, але не знаєте, де взяти гроші для старту та залучитися підтримкою? Тоді «Best invest» саме для вас!

Все що вам потрібно – перейти за посиланням https://park.free-trade.net/ та заповнити коротку заявку на участь. Далі – з вами зв’яжуться модератори конкурсу для більш детального обговорення вашої ідеї.

Спеціальна експертна комісія розгляне будь-які ідеї для сфери IT, енергетики, торгівлі, агросектору, промисловості, соціології тощо. «Best invest» – це шанс для всіх проектів! Головне їх актуальність та корисність.

Наші партнери (АЗС «Sky», ТМ «Ласунка» та банк «Український капітал») готові не тільки надати грошову винагороду найкращому проекту, а й допомогти в його реалізації. Грошове заохочення стартує від 20 000 грн. Більш того, приємним бонусом буде розміщення на всеукраїнській онлайн-платформі, яка є відкритою для потенційних інвесторів.

Результати конкурсу будуть оголошені у листопаді, тоді ж й відбудеться нагородження переможців.

За більш детальною інформацією телефонуйте за номером +38 067 504 05 05.
Слідкуйте за перебігом конкурсу на сайті інвестиційного центру https://iic.in.ua/ або у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/iic.in.ua/

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ