После удачного выступления на Олимпийских играх в Токио, прыгунья Ярослава Магучих получила квартиру

0
292

Скандал, разгоревшийся после того, как Ярослава Магучих приобняла российскую спортсменку, никак не повлиял на отношение к ней украинской власти. 19-летняя обладательница бронзовой олимпийской медали, возвратившись в Днепр, получила ключи от новой квартиры. Об этом сообщила пресс-служба Днепр ОГА.

«Олімпійська медалістка Ярослава Магучіх та герой-АТОвець Ігор Сулім отримали власне житло. За дорученням Президента Володимира Зеленського ключі від квартир їм вручили голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко та голова обласної ради Микола Лукашук.

– Державний стяг захищають військові на фронті. Його прославляють і спортсмени на міжнародних змаганнях. Символічно, що саме в День Прапора України відзначаємо тих, ким пишаємось – легкоатлетку Ярославу Магучіх та учасника АТО Ігоря Суліму, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

– Вдячний спортсменам та військовим за те, що вони не здаються і йдуть вперед попри всі обставини, виклики і складнощі. А наше завдання – гідно віддячити, адже вони варті найкращого, – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

19-річна стрибунка з Дніпропетровщини Ярослава Магучіх – переможниця європейських та призерка світових чемпіонатів. Проте головну нагороду в своєму житті дівчина виборола цьогоріч на Олімпіаді в Токіо. Там вона взяла бронзову медаль.

– Дуже приємно, що цінується наполеглива праця. Круто, коли так нагороджують людей за їхні досягнення, – поділилася легкоатлетка Ярослава Магучіх. – Дизайн квартири є в голові – хочу модерновий стиль. Але поки втілювати це в життя немає часу. Візьмуся після закінчення змагального сезону.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ