Бразильский терорист Рафаель Лусваргхі проведе за гратами 13 років

2
591

У четвер, 2 травня 2019 року, за підтримання державного обвинувачення прокуратурою міста Києва Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області засудив до 13 років позбавлення волі громадянина Федеративної Республіки Бразилія Рафаеля Лусваргхі за обвинуваченням в участі у діяльності терористичних організацій та не передбачених законом збройних формувань.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва.

Бразильский терорист Рафаель Лусваргхі проведе за гратами 13 років“У ході судового слідства прокурором були наведені беззаперечні докази вини іноземця в інкримінованих злочинах. У свою чергу обвинувачений визнавав свою вину лише в частині участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань, однак заперечував участь у діяльності терористичних організацій.

Бразильский терорист Рафаель Лусваргхі проведе за гратами 13 роківСуд, заслухавши доводи сторін, визнав обвинуваченого винним за ч.1 258-3, ч.2 ст. 260 КК України та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Крім того, суд стягнув з іноземця витрати на проведення експертиз у сумі близько 15 тис. гривень.

При виконанні вироку обвинуваченому буде зараховано строк, проведений ним під вартою станом на 2 травня”, – говориться в повідомленні.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. А кто взыскивать имущество в Бразилии будет: Порошенко или Луценко? Кому оно нужнее. Кто читал этот приговор только дырку от бублика получит и всё. Возможно, если новая команда сизволит, то ещё одну звёздочку, то есть пистон или ромашку, на погон повесит.
    Отпустили бы его в свои “Гималаи”, а то понравилось над иностранцем издеваться.

    • Снимись с ручника. Бразылия уже давно его гражданства лишила.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ