На честь комунальників лунали пісні

0
812

15 березня, напередодні свого професійного свята – Дня працівників комунальних служб і сфери обслуговування (що кожного року відзначається 18 березня) – в БК ветеранів м. Павлоград зібрались ті, від сумління і кваліфікації котрих залежить, наскільки будуть впорядковані й освітлені вулиці і двори міста, як тепло буде холодними, зимовими днями й ночами в наших помешканнях. А регулярне і якісне водопостачання? Загалом, від працівників комунальних підприємств і сфери обслуговування напряму залежить комфорт проживання в кожному місті чи селищі.

Так, зараз не кращі часи для кожного українця, але ж вони, комунальники, намагаються зробити їх для нас більш прийнятними. З усіма негараздами сьогодення.

Привітати винуватців свята прийшли міський голова А.О. Вершина, перший заступник міського голови В.С. Мовчан, керівники комунальних підприємств міста, обласної профспілки працівників – комунальників, які привітали їх зі святом, відзначили значну роль кожного робітника в створенні належних умов проживання для мешканців Павлограду та нагородили кращих Подяками і цінними подарунками.

Слова привітань і найкращих побажань нашим комунальникам від народного депутата України А.В. Мартовицького, який завжди з великою повагою відноситься до людей, від яких залежить чистота і благоустрій в місті, передав депутат міської ради В.А. Бочковський. А після слів привітань вручив 7 Подяк і букети квітів кращим працівникам комунальних служб і сфери обслуговування.

В цей день зі сцени БК на честь наших комунальників у виконанні солістів і вокальних ансамблів лунали пісні, художні танцювальні колективи демонстрували своє мистецтво, що створювало атмосферу дійсного свята та демонструвало повагу до нелегкої, але дуже потрібної праці комунальників.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ