Павлоградський лісгосп іде у небуття, але нікого з лісників скорочувати не будуть

0
367

Розкрадання українських лісів і земель, на яких ці ліси розташовані, вочевидь, спричинили реформу лісового господарства України. У процесі розпочатої реформи, усі профільні господарства Держлісагентства об’єднуються в єдину компанію “Ліси України”, – тож Павлоградський лісгосп іде в небуття, але нікого з лісників скорочувати не будуть.

Про це повідомляє прес-служба Східного лісового офісу Державного спеціалізованого підприємства «Ліси України».

«Створення єдиного підприємства не передбачає подальшу приватизацію українських лісів. Це прописано в постанові КМУ відповідно до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”. Єдина компанія досягає кращих економічних результатів, ефективніше залучає інвестиції та запроваджує нові технології. Бізнес-процеси у єдиній компанії більш прозорі та стандартизовані», – підкреслив Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Східний лісовий офіс входить в ДП «Ліси України». Він об’єднує 4 області – Дніпропетровську, Запорізьку, Донецьку та Луганську.

Зараз в структуру офісу входять 5 філій:

Дніпровське лісове господарство;

Петриківське лісове господарство;

Новомосковське лісове господарство;

Новомосковський військовий лісгосп;

Запорізьке лісове господарство.

Після деокупації територій східної України до складу офісу увійдуть лісгоспи цих областей. Наразі більшість лісів офісу — це ліси Дніпропетровщини. Оскільки область розташована в посушливих умовах, в степовій зоні, складних екологічних обставинах, лісистість дуже низька – лише 5,8%.

Реформа буде супроводжуватись цифровою трансформацією. Це процес вже триває, але в перспективі система управління державними лісами буде повністю диджиталізована.

Умовою реформи є збереження робочих місць у галузі та рівня податкових надходжень до місцевих бюджетів.

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ